Apie kompaniją

„PGM technika“: kad suktųsi žemės ūkio mašinų ratai

Kauno UAB „PGM technika“ – įmonė, kuri siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams.

Tai ratų sudvigubinimo sistemos, siauri ratai tarpueilių dirbimui, įvairios padangos ir ratlankiai


Valtra su dubliaisRatų sudvigubinimas yra labai patogus žemdirbiams būdas padidinti transporto pravažumą, tokį svarbų dirbant klampiose dirvose. Mat padvigubėjus ratų plotui, atitinkamai sumažėja mašinos slėgis į dirvą. Todėl reikalui esant į šlapias dirvas galima įvažiuoti anksčiau.

Kitas ratų sudvigubinimo pliusas – tai, kad sunkios žemės ūkio mašinos tada mažiau ardo žemės paviršiaus struktūrą ir žemė ilgiau išlieka derlinga. Niekam ne naujiena, kad suardžius dirvos struktūrą reikalingas visas kompleksas priemonių jai atstatyti.

Trečias pliusas – sutaupoma degalų, kurių šiaip daug iššvaistoma buksuojant klampioje žemėje.

„PGM technika“ siūlo AP+ (DATHO) dvigubinimo sistemas su užlaužiamais užraktais, kurie gana universalūs. Juos galima pritaikyti daugelio modelių traktoriams, kombainams, priekaboms, purkštuvams, krautuvams. Dvigubų ratų sistema su TUV Nord sertifikuotais užraktais leidžia sumontuoti ratus per 10 minučių, o išmontuoti – dar greičiau.

John Deere su siaurais regulioujamais ratais

„PGM technika“ reikalui esant komplektuoja siaurus ratus traktoriams – tarpueilių dirbimui ir purškimui, purkštuvams, kitoms reikmėms.

„PGM technika“ taip pat prekiauja įvairiomis padangomis žemės ūkio ir kitai sunkiajai industrinei technikai. Tai Suomijos kompanijos „Nokian Heavy Tyres“ ir „Nordman“ gaminiai, tokių žinomų prekių ženklų kaip „Firestone“, „Bridgestone“, „Trelleborg“, „Good Year“, „Bandenmarkt“ produkcija, įvairios garsaus koncerno „Michelin“ padangos – „Michelin“, „Kleber“, „Kormoran“, „Taurus“.

Bendrovė taip pat atstovauja ratlankių gamintojams ir tiekia įvairius ratlankius technikos gamintojų atstovams ir technikos naudotojams – pagal jų poreikius. Čia prekiaujama ir padangų kameromis.

Įmonė montuoja padangas ant visų tipų ratlankių, taip pat atliekami įvairūs specialūs darbai, ratlankiai ir ratų diskai perdaromi taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius.


Perkins varikliaiČia galima įsigyti atsarginių dalių Didžiosios Britanijos kompanijos „Perkins“ varikliams, skirtiems žemės ūkio technikai.

„PGM technika“ padarys viską, kad žemės ūkio mašinų ratai suktųsi ir neštų naudą žemdirbiams.